||

Podsumowanie roku 2023 Silesia Szymanów

Na zakończenie 2023 roku Silesia Szymanów przygotowała mały powrót do przeszłości, przeszłości, którą mam przyjemność współtworzyć 🙂 Spójrzmy jeszcze przez chwilę na ten odchodzący rok ????️ i w trzy minuty przypomnijmy sobie 25 mgnień piłkarskiego roku 2023 w Silesii Szymanów ⚽. A na samym końcu kilka słów ode mnie:

Pilne ⏰: Ostatni, sylwestrowy trening na stadionie w Szymanowie w 2023 zakończony ????!
Dziękujemy za cały rok ????
Jeszcze wiele zostało do zrobienia ????️‍♂️, ale zmiany na wielu polach pozwalają z optymizmem ???? i nadzieją ❤️ patrzeć w przyszłość – w rok dwa tysiące dwudziesty czwarty ????.
Ale zanim to…
Spójrzmy jeszcze przez chwilę na ten odchodzący rok ????️ i w (dokładnie) trzy minuty przypomnijmy sobie 25 mgnień piłkarskiego roku 2023 w Silesii Szymanów ⚽.
Dziękujemy, że jesteście z nami ????! Bądźmy razem w 2024 roku ???? i do zobaczenia na stadionie????️!

Podsumowanie roku 2023 Silesia Szymanów

Od siebie dodam, że cieszę się, że mam okazję i przyjemność być częścią tej drużyny!

Z każdym kolejnym dniem lepiej się poznajemy, a dziś na treningu to takie automatyzmy było widać, że aż ręce same składały się do oklasków! Oby tak dalej.

Witając pierwsze światło 2024 roku ????, pamiętajmy, że każda chwila to ziarno zasiane na przyszłość ????. To, czemu poświęcasz czas dzisiaj, kształtuje ogród jutra ????. Inwestujmy nasz czas mądrze ⏳, pielęgnujmy nasze marzenia ???? i rozwijajmy się w kierunku roku pełnego nieograniczonych możliwości ????. Życzę wszystkim pełnego przemian i obfitego Nowego Roku! ????????

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *