|||

Jeszcze raz dla Frankowiczów: hipotecznywefrankach.pl albo jafrankowicz.pl

Jakiś czas temu pisałem o pomaganiu Frankowiczom. Sprawa dotyczy niezgodnych z prawem klauzul w umowach z podpisanych z bankami w latach 2004-2011. Szanse na wygraną są duże, ale konieczne jest indywidualne podejście do sprawy i dokładna analiza szans na sukces.

Wpisy dotyczące tego tematu można znaleźć tutaj i tutaj. Od czasu tych wpisów dużo się zmieniło: 3 października 2019 roku Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE)  wydał wyrok w sprawie polskich Frankowiczów, państwa Dziubak. Ostatnie zdanie w tej sprawie będzie mieć sąd w Polsce (sprawa została odroczona do 3 stycznia 2020), ale już dziś widać, że w wielu sprawach sądy uwzględniają wyrok TSUE i na sali sądowej przyznają rację Frankowiczom-konsumentom.

Gorącym tematem, jakim bez wątpienia w ostatnich miesiącach stały się sprawy Frankowiczów, zajmujemy się razem z moją żoną, Kasią. Wspólnie też przygotowaliśmy dwie strony internetowe, poprzez które można dowiedzieć się czegoś więcej o możliwościach podjęcia działań w tej sprawie, o szansach na wygraną z bankiem i o tym, jak się z nami skontaktować.

jafrankowicz.pl – to strona z informacjami dla Frankowiczów, którzy chcą szybko podjąć działania i oddać swoją sprawę w ręce specjalistów. Szybkie i zwięzłe przedstawienie tematu frankowego pozwala zorientować się, o co w tym wszystkim chodzi.

 

hipotecznywefrankach.pl – to rozbudowywana baza wiedzy przydatnej Frankowiczom, m.in. przewidywane rozstrzygnięcie sprawy w zależności od rodzaju kredytu (indeksowany, dwuwalutowy zwany też denominowanym) i banku, z którym kilka(naście) lat temu została podpisana umowa.

 

Posiadamy pełnomocnictwo firmy VOTUM RL SA do prezentowania oferty oraz zawierania umów o dochodzenie roszczeń dotyczących kredytu indeksowanego lub denominowanego do waluty obcej.

Nasze pełnomocnictwa można zobaczyć tu: Rafał Długosz i tu: Katarzyna Długosz.

 

Więcej informacji o naszym sposobie działania na filmie:

 

A jeśli chcesz być na bieżąco, to na kanale YouTube jest więcej filmów dla Frankowiczów:

https://www.youtube.com/channel/UC6GN6DTUa9iB26lpiEE0dIw

Zapraszam do subskrybowania naszego kanału, niebawem kolejne materiały!

0 shares Udostępnij0 Tweet0 Udostępnij0

Podobne wpisy

Jeden komentarz

  1. Jest wyrok w sprawie państwa Dziubak vs Raiffeisen (o której 3.10.2019 wypowiedział się TSUE) – umowa nieważna!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *