||

Jak prawie zostałem „Kobietą Asertywną”

Kiedy napisałem tytuł tego wpisu, to przypomniał mi się Rozbójnik Rumcajs – najczęściej opowieści o Rumcajsie są zatytułowane według tego samego wzoru: „Jak Rumcajs (albo Cypisek albo ktoś inny) zrobił coś”. Schemat tytułu podobny, ale dziś nie będzie o Rumcajsie. Dziś chcę bowiem opowiedzieć, jak ja prawie zostałem „Kobietą Asertywną”.

„Kobieta Asertywna” to tytuł książki, której premiera zbliża się wielkimi krokami – oficjalna premiera będzie 9 sierpnia 2019, ale już 7 sierpnia 2019 o 20:00 z tej właśnie okazji odbędzie się webinar z autorką: Kamilą Rowińską (można zapisać się wchodząc na stronę: http://rowinskabusinesscoaching.com/) i klikając na banner po prawej stronie.

Dlaczego o tym piszę? Bo lubię pomagać! A przy tym sam już skorzystałem z pomocy Kamili. 28 lipca 2019 roku był bardzo intensywnym, ale też bardzo owocnym i pouczającym dniem. Wziąłem wtedy w Gdańsku udział w szkoleniu „Asertywny Rodzic – Partner – Manager”. Kilka miesięcy wcześniej w poprzedniej edycji szkolenia wzięła udział moja żona Kasia. „Asertywny Rodzic – Partner – Manager” to część kompleksowego programu RBC Master Business Training Kamili Rowińskiej, w którym Kasia bierze udział.  Uczestnicy RBC Master Business Training otrzymali wyjątkowy prezent: na to (i tylko na to) szkolenie z asertywności mogą zaprosić wybraną przez siebie osobę. I wyobraźcie sobie, że Kasia wybrała i zaprosiła właśnie mnie!

Podobno to bardzo częsta sytuacja: kobieta, uczestniczka RBC Master Business Training, po odbyciu szkolenia z asertywności zaprasza swojego męża/partnera na kolejną edycję szkolenia z asertywności, żeby poprawić obustronną komunikację w związku (i żeby nie wykorzystywać na biednym mężu/partnerze „niesprawiedliwej przewagi” wynikającej ze zdobytej na szkoleniu wiedzy : ) – to musi być miłość!). Oczywiście sam udział w szkoleniu nie wystarczy do tego, by przyswoić sobie i zacząć stosować w praktyce wiedzę, którą przekazała Kamila, ale dostajemy do rąk (i do głowy) narzędzie! I tylko od nas zależy, czy z niego skorzystamy. Ja do tego dążę.

O Kamili Rowińskiej usłyszałem kilka lat temu, trafiając w internecie na jej wywiad z jednym z jej klientów coachingowych. Był to Marcin Kokoszka, z którym Kamila napisała później książkę Coaching wart milion (można kupić klikając na link), w której wspólnie opowiadają historię Marcina i wspólną pracę nad jego życiem (i biznesem). Wtedy też dowiedziałem się, że stworzona przez Kamilę marka „Kobieta Niezależna” rośnie w siłę, a ponad trzydzieści edycji szkolenia pod tym samym tytułem mówi samo za siebie. A jeśli dodamy, że teraz na każdą edycję „Kobiety Niezależnej” stawia się kilkaset kobiet (i kilkunastu/kilkudziesięciu mężczyzn), to znaczy, że kilka tysięcy zadowolonych uczestników się nie myli.

Chociaż mężczyźni na „Kobiecie Niezależnej” są mile widziani, to kilka lat temu nie przyszło mi nawet do głowy, żeby kliknąć na link z zapisami (na szkolenie we Wrocławiu 21 września 2019 można zapisać się tu: https://rowinskabusinesscoaching.com/sklep/szkolenie-kobieta-niezalezna-wroclaw-2/). Tymczasem po szkoleniu z asertywności w Gdańsku zmieniłem zdanie i planuję wziąć w nim udział. Na sali w Gdańsku naliczyłem około 20 mężczyzn i prawie 140 kobiet. Oczywiście my, faceci, byliśmy w mniejszości, ale poznanie niektórych sposobów myślenia kobiet: bezcenne! A przecież to nie był najważniejszy temat szkolenia z asertywności. Co zatem będzie się działo na samej „Kobiecie Niezależnej”?!

Podsumowując (i wykorzystując wiedzę zdobytą w Gdańsku): Czuję się wspaniale, kiedy czytacie moje wpisy. Mam nadzieję, że będziecie zaglądać tu częściej! (Bo lubię pomagać i przekazywać dalej pomoc, którą otrzymałem). Asertywność to znacznie więcej, niż „sztuka mówienia ‘nie'”. Ja się tego dowiedziałem chwilę temu, a Ty możesz dowiedzieć się w najbliższym czasie: Asertywny-Rodzic-Partner-Manager-Warszawa

Na koniec chciałbym wrócić do tytułu tego wpisu. Kobietą Asertywną wprawdzie nie zostałem, ale kobiety trochę lepiej rozumiem i w środę 7 sierpnia o 20:00 będę obecny! Kliknę tu: http://rowinskabusinesscoaching.com/ i zapiszę się na darmowy webinar „Jak budować relacje” z okazji premiery książki „Kobieta Asertywna”. Warto zapisać się już teraz, bo przed premierą dostaniesz MEGA-OFERTĘ-PRZEDSPRZEDAŻOWĄ (ograniczoną czasowo)! Więcej nie zdradzę, ale zrób to teraz 🙂 Ja już zrobiłem i potwierdziłem zamówienie. Pozostaje teraz czekać na kuriera!

Jeśli znasz kogoś, komu, Twoim zdaniem, przyda się ten wpis i wiedza Kamili Rowińskiej, to z góry dziękuję za powiadomienie tej osoby o moim wpisie. A może masz coś do powiedzenia w tym temacie i zostawisz komentarz? Mam nadzieję, że tak będzie, dzięki!

P.S. Zgodnie z tym, o czym napisałem w zakładce O mnie, jeśli klikniesz na link i skorzystasz z mojego polecenia kupując udział w szkoleniu albo książkę czy inny produkt, to Zespół Kamili dowie się,  że trafiasz do Kamili z mojego polecenia i korzystając z mojej pomocy również mi pomożesz. Mówiąc wprost: jestem uczestnikiem programu partnerskiego Kamili Rowińskiej i za zrobione przez Ciebie zakupy otrzymam prowizję 🙂

 

0 shares Udostępnij0 Tweet0 Udostępnij0

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *