||

B-Klasa Wrocław Grupa IX – S23-24E11 Polonia Wrocław – Silesia Szymanów 05.11.2023 – wrażenia po meczu

06.11.2023

W czterech meczach z pierwszą czwórką stracone 32 bramki.

W pozostałych siedmiu straconych 13 bramek.

Średnia? Z pierwszą czwórką 8 (!) straconych na mecz ????????. Z pozostałymi 1,85 na mecz ????.

Różnica powala ????.

Wiele razy było tak, że jak nas “napoczęli” ????????, to potem bramki wpadały seriami ????⚽. Oprócz pierwszej czwórki było tak jeszcze z Różanką (3 bramki w jednej połowie przy naszym dwubramkowym prowadzeniu i w konsekwencji przegrana) ???? i z Pawłowicami (2 bramki w kilka minut przy jednobramkowym prowadzeniu i w konsekwencji przegrana) ????.

Najprostszy wniosek jest taki, że lepiej dla nas, żebyśmy nie podawali przeciwnikom pomocnej dłoni ???????? i utrzymywali koncentrację przez cały mecz ????⏱.

Tylko szansa, że taki wniosek się spełni jest raczej mała. Czegoś może zabraknąć, bramka (często przypadkowa) może wpaść, ale wtedy po prostu trzeba dać z siebie więcej ????.

Nie chodzi o to, że “nic się nie stało” ????, bo się stało, ale po stracie bramki mamy okazję, żeby od razu wyciągnąć wnioski ????????.

Utrzymać koncentrację i się odgryźć ????????.

Po skończonym meczu okazja do poprawy będzie dopiero za tydzień ⌛️.

Tak jak teraz: mamy cały tydzień, żeby się zresetować ???????? i za tydzień wreszcie znowu wygrać ????.

Mam przeczucie, że ostatnie dwie kolejki przyniosą 6 punktów ✌️????, ale tylko od nas zależy, czy to przeczucie się sprawdzi ????. Między innymi od tego, czy po ewentualnej stracie bramki będziemy w stanie zresetować się szybciej niż do następnego tygodnia ????????.

Zobaczymy, czy to przeczucie się sprawdzi, oby!

05.11.2023 B-Klasa Wrocław Grupa IX – S23-24E11
Polonia Wrocław Silesia Szymanów 7:1