|||

Masz kredyt we frankach? Ja mogę Ci pomóc!

Masz kredyt we frankach? Ja mogę Ci pomóc!

Jeśli masz kredyt we frankach, to pewnie zdajesz sobie sprawę, że gdy go zaciągałeś, to frank kosztował około 2 złote, a teraz jego kurs jest dwukrotnie wyższy, co wprost oznacza, że dzisiaj masz ciągle więcej do spłaty, niż brałeś.  Ale być może nie zdajesz sobie sprawy, że większość umów frankowych sformułowanych przez Bank, zawierała klauzule niedozwolone, co oznacza, że możesz teraz dochodzić swoich roszczeń przed sądem.

Być może jesteś w tej części klientów bankowych, którzy podpisali umowę, która rażąco naruszała równość stron i niestety to Ty jesteś stroną pokrzywdzoną. A właśnie nadszedł czas, kiedy sądy, Unia Europejska, jak i NIK stanęły po stronie frankowiczów i swoimi decyzjami umożliwiły dochodzenie roszczeń przed sądem.

Dlatego jeśli jesteś frankowiczem, warto, żebyś wiedział, jaka jest Twoja sytuacja.

Każda sprawa jest inna i Twoja zapewne wymaga również głębszej analizy.

Zgłoś się do mnie, a taką analizę ja wraz z grupą kapitałową Votum SA, którą reprezentuję, wykonamy dla Ciebie bezpłatnie i kompleksowo.

Votum SA to grupa kapitałowa z 13-letnim doświadczeniem w branży, 12 razy nagrodzona nagrodą Fair Play, która dla swoich klientów odzyskała już dwa i pół miliarda złotych różnych świadczeń. Ponadto częścią grupy kapitałowej Votum jest kancelaria prawna zajmująca miejsce w pierwszej dziesiątce w kraju w obsłudze klienta indywidualnego.

Dzięki współpracy ze mną i Votum SA dowiesz się:

  • ile nadpłaconych rat możesz odzyskać,
  • czy umowę, którą zawarłeś z Bankiem można odfrankowić, a może nawet unieważnić,
  • Twoje roszczenia zostaną zabezpieczone, ponieważ powiem Ci jak przerwać bieg przedawnienia.

Dlatego nie czekaj, bo każdy dzień to Twoje pieniądze. Zadzwoń do mnie po konkretne informacje, które otrzymasz bezpłatnie.

Co zrobić, by otrzymać pomoc?

  1. Zadzwoń do mnie lub napisz, a ja oddzwonię
  2. Przygotuj swoją umowę (czytelne skany lub zdjęcia)
  3. Wyślij ją do mnie mailem, whatsappem lub w inny uzgodniony sposób
  4. Potwierdzę Ci, że otrzymałem Twoją umowę do analizy
  5. Po trzech dniach roboczych (bo tyle czasu potrzeba na dokładne przeanalizowanie Twojej umowy) skontaktuję się z Tobą i umówimy się na spotkanie – omówimy wtedy dokładnie raport przygotowany dla Ciebie
  6. Działamy, odzyskujemy Twoje pieniądze!
  7. Teraz czas na punkt 1: dzwoń do mnie 🙂 – Rafał Długosz + 48 606 310 900 lub pisz na info@rafaldlugosz.pl Pamiętaj: KAŻDY DZIEŃ to pieniądze, które tracisz na przedawniających się ratach.

 

Zobacz też: https://blog.rafaldlugosz.pl/pomagam-frankowiczom/

0 shares Udostępnij0 Tweet0 Udostępnij0

Podobne wpisy

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *