|||

Czy można sobie wyobrazić lepsze podziękowania?

11.06.2023

Dzień dobry! Naprawdę dobry, bo czy można sobie wyobrazić lepsze podziękowania za dobrą robotę? Panu Bogusławowi dziękuję za współpracę – tak jak napisał: przebiegała rzeczowo i przyjemnie! Życzę powodzenia, już bez franków z tyłu głowy.

Jest mi tak miło, że poniżej jeszcze raz wklejam treść tak miłej opinii (a mój telefon w tych sprawach to niezmiennie 696 889 895):

Ja już wygrałem z Bankiem i to dzięki GK VOTUM????.

Z przyjemnością rekomenduję tę firmę, a szczególnie kontakt z Panem Rafałem. Ja nawiązałem współpracę z Panem Rafałem w marcu 2020 r. Był to wówczas strzał w dziesiątkę.

Pan Rafał ma ma bardzo profesjonalne podejście do klienta. Jest osobą bardzo

solidną, wiarygodną i w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania swoich zadań. Podczas trzyletniej batalii sądowej zawsze służył radą i pomocą. Interesował się klientem i potrafił rozwiązywać pojawiające się wątpliwości czy też trudności, dzięki czemu współpraca ta przebiega rzeczowo i przyjemnie.

Chcę Panu Rafałowi publicznie i szczerze podziękować. DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!! oraz zachęcić niezdecydowanych, wątpiących i niedowiarków, że można wygrać z Bankiem, do jak najszybszego kontaktu z Panem Rafałem i GK VOTUM.

Dużym wyróżnieniem GK VOTUM jest doświadczona kadra prawnicza, potencjał i zdolność organizacyjna, które to w konsekwencji gwarantują wysoki poziom wykonywanych usług.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *