||

B-Klasa Wrocław Grupa IX – S23-24E02 Malinka Malin – Silesia Szymanów 03.09.2023 – wrażenia po meczu (którego nie było)

03.09.2023

Wczoraj napisałem do moich Kolegów z Silesii:

„Zróbmy tak, żeby mieć dalej komplet punktów! Do tego potrzebna będzie dobra frekwencja, dobra forma fizyczna i dobry mental – żaden mecz sam się nie wygra! Tylko zwycięstwo ????⚽????

Dziś przy ulicy Piłkarskiej w Malinie było prawie tak pusto, jak na poniższym zdjęciu… prawie – bo my byliśmy.

Komplet punktów jest, okazało się, że tym razem wystarczył tylko punkt 1️⃣ z listy – wystarczyło pojawić się na meczu w odpowiedniej liczbie i jednak „mecz sam się wygrał” ????????‍♂️ Po 15 minutach sędzia odgwizdał koniec meczu z powodu braku zawodników gospodarzy na boisku.

Prawdopodobieństwo, że za tydzień też tak będzie, jest nikłe ????. Zresztą, przecież wszyscy chcieliśmy grać! ???? Szkoda, że nie było okazji ????, ale już pojutrze jest pierwszy trening w tym tygodniu ⚽????‍♂️, a za tydzień znów mecz ????️????.

Dziś, bez gry, przesuwamy się w tabeli na piąte miejsce ???? (nasi poprzedni rywale Vamos wygrali z Sołtysowicami) ????, ale to bardziej taka ciekawostka ???? – potrzeba przynajmniej połowy rundy, żeby w miarę trafnie ocenić, o co będziemy walczyć w tym sezonie ????. Faktem jest jednak, że po dwóch meczach mamy tyle samo wygranych ????, co przez całą poprzednią rundę jesienną – i oby tak dalej! ????

03.09.2023 B-Klasa Wrocław Grupa IX – S23-24E02
Malinka Malin – Silesia Szymanów 0:3 wo