||

B-Klasa Wrocław Grupa IX – S23-24E09 Silesia Szymanów – Orzeł II Pawłowice 22.10.2023 – wrażenia po meczu

22.10.2023

Są takie mecze, że można znaleźć wytłumaczenie niekorzystnego wyniku okolicznościami niezależnymi od zespołu… ???? Są też takie, że nic się nie znajdzie. Trzeba po prostu powiedzieć jasno: daliśmy… sami wiecie, czego… ????

Mieliśmy wszystko w swoich rękach i nogach, mieliśmy przewagę, prowadziliśmy grę, najpierw wyrównaliśmy po przypadkowej bramce dla nich ????, potem dwa razy prowadziliśmy ????, a skończyliśmy bez punktów. ????

Dziś naprawdę nie znajduję usprawiedliwienia naszej przegranej, poza naszą niefrasobliwością, brakiem koncentracji i gapiostwem. ????‍♂️

Pozostaje tylko przeprosić Kibiców, bo w takim deszczu trzymać za nas kciuki ☔????, to naprawdę wiele znaczy. Oj, nie odwdzięczyliśmy się dziś za Wasz doping. ???? Dziękuję też za jakość dzisiejszego dopingu, klasa! ????

Za tydzień znowu gramy u siebie, rywal silniejszy, więc będziemy mieli szansę się zrehabilitować. ???? Mam nadzieję, że jako drużyna wyciągniemy wnioski z tego meczu i chociaż taka będzie korzyść z tego dzisiejszego, przygnębiającego „widowiska”! ????????????

To już trzeci mecz w tej rundzie, gdzie strzelam bramkę, a mecz kończymy bez punktów. Czas w końcu to zmienić… Oby już za tydzień! Trzymajcie kciuki ⚽

22.10.2023 B-Klasa Wrocław Grupa IX – S23-24E09
Silesia Szymanów – Orzeł II Pawłowice 3:4

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *