||

B-Klasa Wrocław Grupa IX – S23-24E06 Zorza Pęgów – Silesia Szymanów 01.10.2023 – wrażenia po meczu

01.10.2023

Ładny początek października 2023, świetne boisko (chyba najlepsze w naszej grupie B-klasy), pełna ławka rezerwowych. Co mogło pójść nie tak w meczu z Zorzą Pęgów (na zdjęciu ilustracyjnym zorza, ale polarna ????)

Okazuje się, że mogło… i poszło czternaście razy ????.

Tak, Zorza Pęgów-Silesia Szymanów 14:0…

Cóż, po takim meczu to za wiele nie można powiedzieć ????, więc w kilku punktach:

pierwsze pół godziny było wyrównane: 0:0 i to my mieliśmy dwie szanse na bramkę, ale potem się posypaliśmy i bramki zaczęły wpadać jedna po drugiej????, nie było czego zbierać, ale…

– tak za ten mecz ????, jak i za dwa poprzednie mamy dokładnie tyle samo punktów: 0 ????, nie mniej. Za tydzień zaczynamy od 0:0 ????.

– parafrazując znane powiedzenie: “trzy razy na wozie ????, trzy razy pod wozem”… za tydzień czas wrócić “na wóz” ????!

– za tydzień też będzie relacja – niezależnie od wyniku, nie chowam się po porażce, tylko traktuję ją jako kolejny punkt wyjścia przed kolejnym wyzwaniem, z kolejnym +1 do punktów doświadczenia ????

A tak opisali ten sam mecz nasi przeciwnicy:

Szczęśliwa 7 nadal trzyma się naszego zespołu ????????
7 bramek w I połowie, 7 bramek w II połowie i kolejne bardzo przekonywujące zwycięstwo Zorzy ????????????
Cieszy coraz to lepsza gra podopiecznych trenera Zaryckiego, jednak nadal musimy ciężko pracować, ponieważ w najbliższych 2 kolejkach czekają nas starcia z zespołami z czuba tabeli ????
Zorza Pęgów – Silesia Szymanów 14:0