||

B-Klasa Wrocław Grupa IX – S23-24E07 Silesia Szymanów – Sparta II Wrocław 08.10.2023 – wrażenia po meczu

08.10.2023

Mówiliśmy to już w szatni tuż po meczu: na zeszłotygodniową wysoką porażkę zareagowaliśmy w najlepszy możliwy sposób! ???? Wysoko wygrywając ????

Jak to się wszystko może zmienić od jednego meczu do drugiego… ???? W jedną niedzielę notujemy najwyższą porażkę od dawna, a w kolejną najwyższe zwycięstwo. ???? Przy 3:0 podaliśmy im na chwilę pomocną dłoń ???? i do końca pierwszej połowy wdarł się chaos, ale potem ogarnęliśmy temat i II połowa to już całkowita dominacja z naszej strony. ????

Byliśmy dziś znacznie lepsi. Jest postęp w porównaniu z ostatnim domowym meczem z tym przeciwnikiem (było 3:3). ????

Z tego meczu, jak i z poprzedniego, warto wyciągnąć wnioski i wykorzystać je już za tydzień, bo…

za tydzień lider – Wratislavia II Wrocław (powrót do przeszłości – wiele lat juniorskich spędziłem właśnie we “Wrati”), będzie ciekawie, ale dziś się cieszymy!!! ???? Dziś była FI-NEZ-JA SZYMANÓW. ????

Dzięki za dziś, wszystkim – na boisku i przy linii – dzięki temu rośniemy! ????

Dla przypomnienia: potrzebowaliśmy siedmiu kolejek (czyli trochę powyżej połowy rundy) w tym sezonie, żeby nabić więcej punktów, niż w całym poprzednim. ???? Jak to nie jest spektakularny postęp, to nie wiem, co nim jest!? ????????

Dziś ilustracją bramka z karnego na 2:0 (a była dopiero 8 minuta) – jedenastkę pewnie wykorzystał Dominik Rajter – klasa!

A tak opisali ten sam mecz nasi przeciwnicy:

Indata Software Sparta Wrocław
  ·

???? Powrót do przeszłości ❗ Słaba gra i wysoka wyjazdowa porażka dwójki w Szymanowie❗ ????
W meczu siódmej kolejki wrocławskiej “B” klasy Grupy IX, drugi zespół Indata Software Sparta Wrocław II przegrał na wyjeździe 2:8 (1:3) z drużyną Silesia Szymanów.