||

B-Klasa Wrocław Grupa IX – S23-24E03 Silesia Szymanów – PKS Augustyn Wrocław 10.09.2023 – wrażenia po meczu

10.09.2023

Silesia Szymanów-Augustyn Wrocław 3:1 ⚽????

Właśnie dziś wyrównaliśmy liczbę wygranych meczów w poprzednim sezonie ????. Wtedy potrzeba było 24 meczów do osiągnięcia trzech zwycięstw, teraz trzy wygrane mamy po trzech kolejkach ????.

Na dziś mamy czwarte miejsce ????, tylko jedna drużyna straciła mniej bramek od nas (Polonia Wrocław jedną, a my dwie) ⚽️. Nieźle jak na drużynę, która w poprzednim sezonie straciła 110 goli… ????

Ani wtedy nie byliśmy tak słabi ????, ani teraz nie jesteśmy (jeszcze) tak mocni, jak wynika z tabeli ????.

Postępy widać jednak gołym okiem ????: po straconej na 2:1 bramce zachowaliśmy spokój ???? i pewność, że nic złego nie ma prawa nam się stać. Szybka reakcja ⚡ i mamy gola na 3:1 i pełną kontrolę nad meczem! ✊

Na uwagę zasługuje bardzo dobra atmosfera meczu ????. Owszem, jedni i drudzy chcieli wygrać ????‍♂️. Owszem, nikt nie odstawiał nogi. Ale jednocześnie obyło się bez złośliwości, bez “złej krwi” ???? i mecz przebiegał w duchu fair play (co nie zawsze ma miejsce) ????️. Dzięki, Augustyn Wrocław!

Za tydzień Różanka Wrocław ????. Będzie okazja do rewanżu za ostatnie 1:4 ????. Oni dziś właśnie 4:1 przegrali z Wratislavią, więc na pewno będą na nas mocno nastawieni ????. Ale my będziemy gotowi!!! ????????

Taki mecz trzeba było uczcić kufelkiem (do późnego obiadu), zwróćcie uwagę, jak Katarzyna Długosz uchwyciła błysk słońca na szkle – bez żadnych filtrów i nakładek! Dzięki Kasiu, Ty Talenciarzu!

10.09.2023 B-Klasa Wrocław Grupa IX – S23-24E03
Silesia Szymanów – PKS Augustyn Wrocław 3:1

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *