||

Mecz ze starymi znajomymi

07.05.2023

Silesia Szymanów – Wratislavia II Wrocław 1:3

Dziś znowu mecz ze starymi znajomymi ????. Chociaż po prawdzie, to nie znałem już nikogo w drużynie przeciwników ????. Nie ma w tym nic dziwnego, bo graliśmy przeciwko MKP Wratislavia, czyli zespołowi, w którym grałem jeszcze w poprzednim wieku… Przynajmniej kilku graczy przeciwnika nie było jeszcze na świecie, gdy opuszczałem szeregi Wrati…????

A sam mecz? Znów zaczął się dobrze: 1:0 dla nas w 12 minucie ????. A potem się trochę posypało w końcówce I połowy i do przerwy było 1:2 ????. W drugiej połowie mogliśmy wyrównać, ale stało się inaczej i to przeciwnicy strzelili po raz trzeci (i jak się okazało ostatni) w tym meczu ????.

To już kolejna drużyna, która była solidnie przestraszona w trakcie meczu przeciwko nam… Zmiany, wykopywanie piłki, celebrowanie przekazywania opaski kapitańskiej… ???? Dziś jeszcze się wymknęli, ale każdy taki mecz dodaje nam +10 do doświadczenia! ????

Tak się ułożył terminarz, że mamy za sobą wszystkich przeciwników z czuba tabeli ????. Czy można było ugrać więcej punktów z tymi z góry? Pewnie tak, ale też mamy teraz dużo więcej doświadczenia przed meczami z drużynami ze środka/dołu stawki. Teraz następni przeciwnicy będą to czuli na sobie ????.

Warto dodać: bardzo dobre sędziowanie! Oby więcej takich sędziów ????

A dziś wszyscy widzieliśmy, że, chociaż bez punktów, to było meczycho! Dzięki! ⚽️????????