||

Piłkarski rollercoaster

11.06.2023

Tomtex Widawa II Wrocław – Silesia Szymanów 4-3

Przedostatnia kolejka, prowadzimy 3:2 na wyjeździe na 10 minut przed końcem. ⏱️ Kończy się przegraną 3:4. ???? Taka to liga, niedawno pisałem, że z 0:3 w dwanaście minut doprowadziliśmy do remisu, a teraz takie przykrości… ????

Szukając pozytywów: jak będziemy w tej samej grupie w przyszłym sezonie, to będzie okazja do rewanżu, bo wyciągniemy wnioski! ???? Zaczęło się dobrze. Przyznaję, że przy 2:0 dla nas w pierwszej połowie miałem wrażenie, że zanosi się na pierwszy mecz w tej rundzie bez emocji. ????️ Wszystko szło zgodnie z planem, choć wcale nie tak znowu lekko, łatwo i przyjemnie. ???? Potem zrobiło się ciekawie, bo piłka zatrzymana na linii przez naszego zawodnika miała baaaardzo daleko do przekroczenia linii bramkowej całym obwodem (a dopiero wtedy jest gol), ale pamiętajmy, że nie była to pierwsza taka sytuacji w historii piłki nożnej. ⚽️ Zobaczcie choćby tutaj:

Gole, których nie było

I to przy kamerach, pełnych trybunach, trójce sędziów. ???? U nas żadnej z tych rzeczy nie było. A ciągle było 2:1 dla nas. ????

Ale to, jak bardzo jedna taka sytuacja potrafi zmienić energię meczu to niestety poczuliśmy dziś na własnej skórze… bo nasza gra się posypała…????

Została ostatnia kolejka i potem zaczynamy z czystą kartą, ale bogatsi o wiele nowych doświadczeń! ????⚽️