|||

Jak wspieramy Frankowiczów?

20.05.2023

Jak w skrócie opisać to, czym się zajmujemy?

Tak jak poniżej:????

✅Nasza misja polega na wspieraniu Frankowiczów – osób, które zdecydowały się na zaciągnięcie kredytu we frankach szwajcarskich i obecnie mogą doświadczać trudności finansowych. Rozumiemy, że sytuacja, w której się znaleźli, jest skomplikowana i często stresująca. Dlatego naszym celem jest pomóc im odzyskać kontrolę nad ich finansami.

✅W naszym zespole skupiamy się na pracy zespołowej. Każdy z nas wnosi do tego procesu unikalne umiejętności i doświadczenia, dzięki czemu możemy skutecznie i holistycznie podejść do problemu. Naszym priorytetem jest stała dostępność do osoby obsługującej – zawsze jesteśmy gotowi, aby odpowiedzieć na pytania, wyjaśnić niejasności i zapewnić wsparcie.

✅A co najważniejsze, zdajemy sobie sprawę, że frankowicze mają wiele innych obowiązków na głowie. Dlatego staramy się odciążyć ich od kwestii związanych z kredytem, monitorując rynek, aktualne przepisy i możliwości prawne. Chcemy, aby każdy kredytobiorca mógł znowu poczuć, że ma pełną kontrolę nad swoją sytuacją finansową.

✅Pamiętajcie, że nie jesteście w tym sami. Jesteśmy z Wami na każdym kroku. Razem, jako zespół, możemy odnaleźć najlepsze rozwiązania.

Zespół Pomocy Frankowiczom – hipotecznywefrankach.pl +48 696 889 895

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *