Mecz „na szczycie odwróconej tabeli” – wrażenia po meczu

Silesia Szymanów – Sparta II Wrocław 3:3

Jeden komentator kiedyś rzucił taką zagadkę ????:

“- Kiedy wiesz na pewno, że wygrałeś z Niemcami w piłkę nożną? ⚽

Wtedy, kiedy autokarem wyjeżdżają ze stadionu…” ????

W tej rundzie Pasikurowice ???? i Sparta II Wrocław ????️ mogą podstawić Silesię Szymanów zamiast Niemców i będzie się zgadzać… ???? Burza Godzieszowa zresztą tym bardziej, bo było przecież 0:1 ⏬ w pewnym momencie, a skończyło się 2:1 dla nas. ⏫????

Pewnie, przed meczem raczej nie cieszylibyśmy się z remisu z ostatnią drużyną, ale kiedy strzelasz karnego w ostatniej minucie doliczonego czasu gry, to taki wynik się szanuje! ????⏰⚽

Dziś sama gra nie porywała ????, ale gdy pomimo opuszczonych na chwilę głów (jak zrobiło się 1:3) podnieśliśmy się i zaczęliśmy się rozkręcać (mimo zmęczenia), to znów czułem dumę, że gramy do końca – razem! ????????

Do przerwy było 0:2, potem strzeliliśmy na 1:2. Chwilę później oni znowu i było 1:3. Potem karny po faulu na mnie i już tylko 2:3. A gola na 3:3 opisałem już wyżej.

Nie ma wątpliwości: nasze mecze w tej rundzie na pewno nie są “letnie” – już wczoraj pisałem, że emocji nie zabraknie i… nie zabrakło ⚽