||

Iskra jak z Ligi Mistrzów

16.04.2023

Dzisiejszy mecz przejdzie do historii Silesii – zrobiliśmy coś jak ci w czerwonych koszulkach tutaj:

Liverpool – Milan Finał Ligi Mistrzów 2005

– tylko w krótszym czasie, tamci mieli całą połowę ???? Uprzedzam, że jakość jest mocno słaba, ale chciałem dać komentarz Szpakowskiego, bo to też kawałek historii. Jak chcecie lepszą, to wyszukajcie z angielskim komentarzem – jest dostępna.

Wiecie, to był dziś taki mecz, że emocje były lepsze niż w Lidze Mistrzów (bo takie bardziej namacalne i to myśmy je stworzyli) ⚽

W 78 minucie było 3:0 dla nich, a skończyło się… 3:3 ???? Ja już wtedy nie grałem, bo zszedłem w 70 minucie przy 2:0, potem nam strzelili jeszcze jedną i już chyba myśleli, że jest po meczu. A tu nagle 3:1, potem 3:2 i na 2 minuty przed końcem 3:3. Na wyjeździe u wicelidera, który wygrał ostatnich 9 meczów u siebie…

A tak w ogóle, to już przed meczem wiedziałem, że dziś nasz bramkarz będzie bronił jak w transie! Całkowicie przypadkiem dostałem przed chwilą taki fragment z rozgrzewki (załączam tutaj). Niby lekki strzał, ale jaka obrona ????